Poperte se s nejhorším nepřítelem - vlastním egem

kniha

Jak přežít úspěchy druhých

a být šťastný v nešťastné době

Proč se všem kolem daří, zatímco mně se pokazí, na co sáhnu? Jak žít s vlastní nedokonalostí? Vyplatí se pro svůj kariérní či podnikatelský sen udělat úplně všechno? Kdy bychom si měli říct “tudy cesta nevede”?

Kniha navíc přináší třináct zamyšlení o neúspěchu z pera filozofa Tomáše Sedláčka, spisovatelů Petra StančíkaDominika LandsmanaMichaely Duffkové, scénáristy Pavla Dobeše, režiséra Václava Marhoula, kajakáře Víta Přindiše, podnikatelky Zuzany Ceralové Petrofové, akademičky Hany Machkové, aktivisty Jana Bareše, publicisty Boba Kartouse, módní návrhářky Beaty Rajské a lékaře Tomáše Šebka.

Křest knihy

Křest knihy proběhne 21. března 2023 v kině Lucerna na FuckUp Night

Autoři

Tomáš

Studeník

Tomáš Studeník, MSc, MBA (*1976) je radikální inovátor a městský hacker. Vede konzultační společnost Insane Business Ideas. Proslavil se jako organizátor FuckUp Nights v Česku a autor projektu první divadelní hry na světě napsané umělou inteligencí.

Josef

Hynek

Prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D. (*1965) je vysokoškolský učitel, emeritní rektor Univerzity Hradec Králové a současný děkan fakulty informatiky a managementu. Ačkoliv je vzděláním matematik, jeho manažerské výsledky byly oceněny doma i v zahraničí.

Tištěná verze

Termín vydání: březen 2023

Audiokniha

Termín vydání: březen 2023

předprodej

Prvních 500 objednávek

s osobním vzkazem autorů

Do neúspěchu se budete moci ponořit přesně tak, jak to máte rádi. Umění neúspěchu bude k dispozici v tištěné verzi a také jako audiokniha.

kontakt

Insane Business Ideas s.r.o.

Celetná 19
Praha 1
Česká republika

info(at)vedaoselhani.cz

Copyright © Tomáš Studeník, Josef Hynek, Insane Business Ideas s.r.o.